Halloween #inspiracje

Zbliża się święto, które wszyscy kochamy- HALLOWEEN ! Będzie można się przebierać, straszyć i wykazać kreatywnością przy wykonywaniu strojów! Dlatego, dzisiaj post związany właśnie z Halloween.

A dlaczego tak szybko? Ponieważ, żeby zrobić wrażenie trzeba mieć czas, żeby dobrze się przygotować. W tej notce podrzucę wam zdjęcia- inspiracje strojów nadających się na święto duchów, które bardzo mi się podobają.

Zapraszam!

 


Wiecie już jaką stylizację chcecie zrobić ?

Komentarze

 1. To drugie zdjęcie jest creepy x_X ♡

  OdpowiedzUsuń
 2. super inspiracje :)
  pozdrawiam!

  klaudr.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tyle uroczo-strasznych obrazków w jednej notce. Kocham halloween, to jedno z najlepszych dni. Chciałabym przebrać się za Jane the Killer ale muszę odsunąć to na później przez brak pieniędzy na to. Bardzo ciekawa notka.
  http://azjatyckaperfumeria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe inspiracje ;)
  Dobrej Nocy!
  http://fridayp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. niezle inspiracje, niektore przerazajace, haha

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam wszelkie eventy podczas których można się przebrać, zrobić ciekawy makijaż oraz wykazać kreatywnością. Halloween, mimo że nie obchodzone przeze mnie jakoś specjalnie jest wspaniałą okazją do czerpania radości z jesieni ^ ^ Dynie, przebrania, dekoracje i oczywiście kuchenne inspiracje! Wszystkie podane przez ciebie inspiracje są bardzo dobre, jednak moją ulubioną jest zdecydowanie zdjęcie nr 7 :) Obserwuję :)
  http://stop-wasting-oxygen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. jak Ja uwielbiam Halloween :D świetne inspiracje !
  http://eunikovakinga.blogspot.com/2015/10/burgundy-color-beige.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Hmm to pierwsze zdjęcie wygląda ciekawie, chciałam kiedyś zrobić sesję wzorowaną na to co działo się w mandze, gdzie postać przejechał pociąg w pasie, ale jakoś wtedy nie mogłam wymyślić jak to zrobić bo nie chcę niszczyć stroju, a raczej zrobić coś w rodzaju nakładki z której właśnie by się te flaki wydobywały... Muszę nad tym jeszcze pomyśleć. Brrr. ;_;

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Mini przewodnik- Azjatyckie style (nie tylko)

O makijażu na ulzzanga słów kilka ^^

Pastel Goth- mrocznie i uroczo