Rok zmian i podsumowanie 2015

Pewnie wielu z was zada sobie pytanie dlaczego dopiero teraz piszę o moich postanowieniach na ten rok. Ale sama nie wiedziałam co chcę zmienić i dojście do tego zajęło mi sporo czasu, jednak teraz już wiem co dokładnie chcę zrobić w tym roku. Najważniejsza ma być w tym roku nauka i wyrobienie w sobie tej systematyczności, która u mnie strasznie kuleje. Z systematycznością wiążą się też regularniejsze posty na blogu (nie umiem określić ile ich będzie na miesiąc) jednak postanowieniem moim jest 3 razy w tygodniu poświęcać po półtorej godziny na dopracowywanie notek, a raz w tygodniu (w weekend) będę robić jakąś stylizację lub pójdę z kimś na zdjęcia. Chciałabym także zacząć dbać o siebie i wrócić do stylu ulzzanga, który jest bardzo wymagający w kwestii dbania o cerę. Znalazłam także dorywczą pracę i moim celem jest odłożenie wystarczającej kwoty aby zrobić swój pierwszy cosplay oraz pojawić się na kilku konwentach. Najbliższe to Konwent Fantastyki Fantasmagoria w Gnieźnie oraz Pyrkon w Poznaniu. Co dalej nie mam pojęcia. Jeśli portfel pozwoli to pomyślę nad udaniem się na Japanikon (Poznań) i Bachanalia Fantastyczne w Zielonej Górze, przy okazji odwiedzając rodzinę. W kwietniu będą urodziny bloga i chciałabym to jakoś uczcić, a w maju będę obchodzić moje 18 urodziny na które nadal nie mam planu. Chciałabym aby blog się rozwinął, tak samo jak grupa Cosplay Poznań którą założyłam. W miarę możliwości chciałabym w czerwcu zorganizować cosplay walk lub po prostu jakieś spotkanie. W luźnych planach pozostaje nadal moja wycieczka do Wrocławia (zoo+ w miarę możliwości spotkanie z Irys) oraz Warszawy (Miau Cafe).

Co myślę o minionym roku ? Oceniam go na plus. Miałam wzloty i upadki, sporo się działo w moim życiu ale chyba zaczynam sobie wszystko powoli w głowie układać. Jestem strasznie zadowolona, że znajduję się teraz w tym miejscu, że piszę i czytam o tym co mnie interesuje. Uodporniłam się trochę na krytykę w stosunku do mojej osoby i zaczęłam w większym stopniu akceptować siebie. Choć nadal przeraża mnie data 28 maja i to symboliczne "wejście w dorosłość".

Dobra kończę przynudzać. Na koniec rzucam jeszcze kilka zdjęć z zeszłego roku.
Jak tam wasze postanowienia ? Jakieś jeszcze żyją czy już dawno o nich zapomnieliście?

Komentarze

 1. Świetny blog i piękny wygląd! Przeczytałam prawie wszystkie posty :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja miałam niby kilka postanowień, ale to raczej po prostu na życie, a nie na konkretny rok :) Powodzenia w realizowaniu celów i rozwijaniu bloga, wierzę, że Ci się uda! :***
  http://rena-uchiha.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. A może by tak do Krakowa, co? :)
  www.nemetriaaxirus.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha jeśli fundusze pozwolą to z wielką chęcią się wybiorę ^^ <3

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Mini przewodnik- Azjatyckie style (nie tylko)

O makijażu na ulzzanga słów kilka ^^

Pastel Goth- mrocznie i uroczo